FLEX uspješno organizirao dvodnevni Servus!

BADMINTONSKI TURNIR „SERVUS“medalje
 12. i 13.11.2016.

Turnir u brojkama:
207 prijava, 182 igrača
23 kategorije, 541 meč, 25 025 poena, 7 879 minuta aktivne igre, 200 majica, 93 medalje, 4000+ kn nagrada, 35 kg mandarina, 20 L graha, 250 kiflica, 200 piroški, 5 štrudli…

GALERIJA FOTOGRAFIJA

Hvala svima koji su nastupili i članovima kluba koji su nesebično pomagali kako bismo ovaj rekordan turnir (prošlo izdanje: 203 prijave) priveli kraju.

Ukoliko netko zbog ovog ili onog razloga nije dobio turnirsku majicu, neka se javi Filipu po mogućnosti u nekom tekstualnom obliku jer je dotični često daleko od mobitela.

U nastavku slijedi ukupni poredak koji će se kao takav upisati u ZaBaT, a galerija fotografija slijedi na Facebooku kluba najkasnije sutra.

MS ELITE

  1. Filip Jagar (24:26, 21:6, 21:18)
  2. Neven Rihtar
  3. Dinko Đurđević
  4. Borna Drvodelić
  5. Dino Belas

MSA

  1. Antonio Lovrić (21:13, 21:15)
  2. Hrvoje Špes
  3. Sandi Šaban
  4. Dario Karl
  5. Tihomir Huđin
  6. Roman Miholčić
  7. Matjaž Krkač
  8. Dalibor Duspara
  9. Željko Senfner
  10. Mario Mahečić
  11. Goran Miletić
  12. Igor Boršić
  13. Tomislav Drvarić
  14. Marijan Skender
  15. Marijan Stepan

MSB

  1. Filip Ban (24:22, 16:21, 24:22)
  2. Silvano Cvitkušić Jr.
  3. Filip Kos
  4. Siniša Mišković
  5. Denis Udovičić
  6. Neven Sitar
  7. Fran Pipunić
  8. Zvonimir Bušić
  9. Miroslav Samardžić
  10. Nenad Vondraček
  11. Tomislav Tobijas
  12. Aleksandar Radovanović
  13. Vladimir Ninić
  14. Kristijan Furda
  15. Ivan Kovač Crnko
  16. Marko Pavlović
  17. Filip Pipunić
  18. Goran Trtinjak
  19. Zvonimir Stunja
  20. Marin Matekalo
  21. Siniša Sijerić
  22. Demijan Bzik
  23. Ivica Jandrić
  24. Tomislav Perko
  25. Florijan Skok
  26. Robert Gracin
  27. Matej Gracin
  28. Tihomir Završki
  29. Matko Mihelčić

MSC

  1. Silvano Cvitkušić Jr. (15:5, 15:9)
  2. Tadej Škof
  3. Dario Lacković
  4. Matej Šupljika
    5-6 Luka Fleković
    5-6 Petar Milas
    7-8 Boris Uzelac
    7-8 Džanan Drobić
    9. Denijal Kragulj
    10. Boris Tonković
    11-12 Filip Senjanović
    11-12 Tihomir Završki
    13-15 Robert Gracin
    13-15 Danijel Tkalec
    13-15 Borut Špehar

MSD

  1. Fran Peručić (15:6, 15:10)
  2. Marko Klasić
  3. Goran Lacmanović
  4. Robert Bukvić
  5. Goran Šestok
  6. Vedran Živičnjak
  7. Tomislav Ivček
  8. Siniša Vasiljević
  9. Ivica Šoprek
  10. Matija Draksler
  11. Davor Vučetić
  12. Marko Kovačević

WS ELITE

  1. Dora Drvodelić (21:15, 22:24, 21:14)
  2. Nikolina Dimić
  3. Dora Dragčević
  4. Helena Kovač
  5. Maja Žubrinić

WSA

  1. Emilija Talan (18:20, 15:7, 15:10
  2. Sara Mikuš
  3. Nina Šarić
  4. Josipa Krtić
  5. Suzana Gumbas
  6. Maja Žubrinić

WSB

  1. Julija Capjak (15:11, 7:15, 15:11)
  2. Anamaria Kuleš
  3. Katarina Savić
  4. Nika Matovina
  5. Anja Matovina
  6. Ana Ribić
  7. Iskra Jovanović
  8. Marija Marković

WSC

  1. Mia V. Milas (15:11, 15:11)
  2. Lana Topolovac
  3. Ana Burić
  4. Marta Vukošić
  5. Maja Stupalo

WSD

  1. Marija Škrtić (15:8, 10:15, 15:11)
  2. Dorotea Šafranić
  3. Vanesa Mnouček
  4. Iva Čivrak
  5. Ema Bakač

MDA

  1. Jurica Jalušić/Nikola Vodopija (21:17, 21:16)
  2. Darko Duralija/Antonio Lovrić
  3. Tine Albrecht/Matjaž Krkač
  4. Bojan Radić/Hrvoje Špes
  5. Matija Hranilović/Nikola Šoštarić
  6. Mitja Kostrevc/Aljoša Rovan
  7. Dario Karl/Goran Miletić
  8. Marijan Stepan/Petar Vodopija
  9. Dalibor Duspara/Sandi Šaban
  10. Marijan Skender/Dinko Đurđević
  11. Matic Krošelj/Luka Stjelja
  12. Igor Jurišić/Mario Mahečić

MDB

  1. Tibor Javurek/Zvonimir Presečan (18:21, 21:18, 23:21)
  2. Filip Pipunić/Fran Pipunić
  3. Filib Ban/Tomislav Tobijas
  4. Antonio Lazar/Viktor Lazar
  5. Leo Miler/Siniša Mišković
  6. Igor Boršić/Tihomir Huđin
  7. Silvano Cvitkušić Jr./Silvano Cvitkušić Sr.
  8. Dino Čanak/Denis Udovičić

MDC

  1. Džanan Drobić/Goran Trtinjak (15:7, 15:7)
  2. Matej Gracin/Robert Gracin
  3. Vedran Slapničar/Ivo Vojnović
  4. Dario Lacković/Matej Šupljika
  5. Krunoslav Puljić/Anđelko Tunjić
  6. Ivan Livaja/Tomislav Vraneša

WD

  1. Jelena Bobinac/Helena Kovač (15:13, 15:13)
  2. Dora Drvodelić/Andrea Kralj
  3. Ivana Mikinac/Andrea Žvorc
  4. Suzana Gubmas/Emilija Talan
  5. Jelena Pirner/Nina Šarić
  6. Lidija Doko/Maja Žubrinić
  7. Davorka Fuzul/Monika Stipanović
  8. Josipa Krtić/Sara Mikuš

XD ELITE

  1. Neven Rihtar/Dora Dragčević (20:22, 21:19, 21:13)
  2. Filip Jagar/Lucija Buchberger
  3. Borna Drvodelić/Lucija Trgovac
  4. Hrvoje Špes/Dora Drvodelić

XDA

  1. Tine Albrecht/Andrea Žvorc (15:8, 15:11)
  2. Antonio Lovrić/Nina Šarić
  3. Dinko Đurđević/Andrea Kralj
  4. Nikola Vodopija/Suzana Gumbas
    5-6 Duralija Žubrinić
    5-6 Krtić/Šoštarić

XDB

  1. Siniša Mišković/Monika Stipanović (15:9, 11:15, 15:11)
  2. Leo Miler/Davorka Fuzul
  3. Matjaž Krkač/Ivana Mikinac
  4. Tomislav Tobijas/Anamaria Kuleš
  5. Silvano Cvitkušić Sr./Ivana Andabaka
  6. Damir Pavlović/Jelena Pirner
  7. Filip Ban/Dora Mikinac
  8. Goran Trtinjak/Marija Marković
  9. Marko Kovačević/Julija Capjak
  10. Silvano Cvitkušić Jr./Dorotea Turčinov

XDC

  1. Petar Milas/Mia V. Milas (15:8, 6:15, 13:15; zatvoreni krug)
  2. Matej Šupljika/Julija Capjak
  3. Goran Trtinjak/Marija Škrtić
  4. Goran Lacmanović/Ana Burić
  5. Džanan Drobić/Lana Topolovac

MLADIĆI – Srednje škole

  1. Jakov Matošić (15:12, 17:15)
  2. Tin Brezovečki
  3. Nikola Martinčić
  4. Filip Perković
  5. Bruno Bojanić
  6. Karlo Šoprek

Dječaci 1.-4.

  1. Bojan Radičević (21:8)
  2. Lorenco Bednjačić
  3. Lovro Matovina
  4. Jakov Grgić
  5. Dorijan Žuti
  6. Fran Ileković
  7. Leon Klemse

Djevojčice 1.-4.

  1. Sara Gičev (21:9)
  2. Lea Čale
  3. Ivona Šestok
  4. Iva Nemec
  5. Ana Postić
  6. Rania Vindiš
  7. Laura Kovačić
  8. Dora Ileković

Dječaci 5.-8.

  1. Teo Klanjčić (21:14)
  2. Tin Čanić
  3. Fran Čanić
  4. Fran Kaminski
  5. Domagoj Derifaj
  6. Petar Smolković
  7. Filip Ileković
  8. Domagoj Lovrenčić

Djevojčice 5.-8.

  1. Eva Mihaljev (21:13)
  2. Anja Periša
  3. Lara Semeš
  4. Veronika Mnouček
  5. Mia Gašparević
  6. Klara Slivar